Letní novinky Energy

Letní novinky Energy Posviťte si s námi na letní novinky značky Energy. Nové produkty na doma, na cesty i k vodě, přesvědčte se sami!

Energy MP3 AquaticPro milovníky koupání, plavání a vodních sportů obecně jsme připravili vodotěsný přehrávač Energy MP3 Aquatic ve dvou variantách - modrý pro pány a růžový pro dámy. Přehrávač je vybaven 4GB interní paměti, do které můžete naládovat desítky hodin vaší oblíbené hudby ve formátech MP3 nebo WMA (ve WMA 64kbps přehrávač pojme až 125 hodin hudby). Sluchátka s úchyty za uši perfektně izolují a díky klipu přehrávač snadno uchytíte na plavky nebo na dodaný popruh na paži. Interní baterie na jedno nabití vydrží až 9 hodin, což je dostatečná kapacita na celodenní válení se na pláži za tónů vašich oblíbených skladeb. A díky tomuto kompletu si hudbu nemusíte odpustit ani ve vodě!

Energy Photo Frame p7V roce 2013 uvádí značka Energy Sistem pár nových fotorámečků pod souhrnným označením Photo Frame p7. Jedná se o rámečky se základní úhlopříčkou 7", ovšem poměrem stran 4:3 a jemným rozlišením 800x600 bodů. K dispozici jsou dvě varianty - Soft White nebo Soft Black, podle toho, zda vybavení vaší domácnosti ladíte spíš do světlejších či tmavších odstínů. Rámečky jsou vybaveny konektorem USB Host pro připojení flash disku a slotem paměťových karet SD / MMC, z nichž lze obrázky promítat na displeji. Mezi funkcemi nechybí automatická prezentace fotografií s volitelným intervalem a 11 přechodovými efekty, dále pak kalendář nebo hodiny včetně atraktivního současného zobrazování snímků přímo na úvodní obrazovce. Veškeré povely lze zadávat pomocí dálkového ovladače. Kostruktéři Photo Frame p7 vybavily pevnou opěrkou, která slouží zároveň jako dock s konektory, jež jsou tím pádem pohodlně přístupné v jakékoliv situaci.

Velkou porci energie sbalenou na cesty získáte s externí baterií Energy Extra Battery 10000. Větší sestřička dřívěji uvedené Extra Battery 5200 získala téměř dvojnásobnou interní kapacitu - 10.000 mAh a je tak vhodná nejen pro dobíjení menších telefonů či MP3 přehrávačů, ale také výkonných tabletů nebo smartphonů: Kupříkladu Samsung Galaxy S3 s ní nabijete téměř 4x! Baterie je vybavena jedním microUSB portem pro nabíjení jejího akumulátoru z elektrické sítě sítě pomocí AC nabíječky a hned dvojicí USB Host konektorů pro současné nabíjení dvou zařízení. Jeden z nich má přitom funkci Rapid Charge - nabíjení výstupním proudem až 2.000 mA, která je zejména vhodná pro tablety. Spolu s Extra Battery 10000 dostanete 8 výměnných koncovek vč. Apple (30pin), Samsung (30pin), Nokia a Mini a Micro USB.


Energy Soundbar SB5 BluetoothPro domácí poslech jsme připravili dvojici nových Soundbarů, určených primárně jako doplněk k TV nebo DVD, případně dalším domácím audio zařízením. Energy Soundbar SB2 je tenká 2.0 stereo lišta s výškou pouhých 5 cm, ovšem ohromujícím výkonem RMS 100W! Díky svému designu je ideální pro umístění před plochou TV. Pokud máte rádi technologické vychytávky a k tomu si potrpíte na sytě basový zvuk, pak je pro vás určen Energy Soundbar SB5. Ten kromě analogových konektorů nabízí i digitální optiku nebo koaxial a také bezdrátové rozhraní Bluetooth pro připojení k notebooku, smartphonu, tabletu a dalším kompatibilním zařízením. Součástí je bezdrátový subwoofer s dosahem až 10 metrů, který pokrývá frekvenční spektrum 20 - 170 Hz. Tento komplet pak má celkový výkon 120W. Lahůdkou je neotřelý konstrukční systém, jímž se spojují jednotlivé díly lišty Soundbaru jako hi-tech zbraň z Hvězdných válek :)