Sada nových DVD k Vánocům

Sada nových DVD k Vánocům Energy přinese na podzim kompletní řadu nových přenosných DVD, kterými můžete udělat radost svým blízkým pod stromečkem.

Zatímco starší modely přenosných DVD trh pomalu opouštějí, v zákulisí už se chystá nová řada Mobile DVD od Energy. K dispozici budou přístroje v úhlopříčkách 7 a 9 palců, s televizním tunerem i bez a na větší rozměr povýšil model Dual určený zejména do automobilů.

Sedmipalcovou řadu reprezentují Energy™ Mobile DV7 USB/DivX a DV7 TV. Přirozeně oba jsou vybaveny DVD mechanikou s antishockem, schopnou přehrávat kromě standardních médií i audio/video soubory z optických médií. Současně disponují také USB portem pro přehrávání multimediálních dat z USB pamětí, není tedy nutné tahat s sebou sbírku DVD a stačí jeden napěchovaný flash disk. Model DV7 TV je navíc vybaven televizním tunerem v normě DVB-T pro sledování vašich oblíbených pořadů na cestách.

Stejná situace panuje i ve vyšší úhlopříčce, kde jsou v nabídce modely Energy™ Mobile DV9 USB/DivX a DV9 TV. Navíc je tu ale zastoupen model DV9 Dual, určený zejména pro zabavení cestujících na zadních sedadlech v automobilu. Skládá se z hlavní jednotky vybavené DVD/USB přehrávačem a podřízené sekundární obrazovky. Displeje se snadno připevní na hlavové opěrky sedaček a puštěný záznam lze nerušeně sledovat na obou zároveň.

Nová řada DVD Energy Mobile DV7/9 bude na trhu dostupná od poloviny října 2013.