Dupejte si v novém roce

Dupejte si v novém roce S přáním všeho nejlepšího do roku 2014 uvádíme na trh nové tower systémy Energy! Aby vám to doma po hudební stránce i nadále řádně šlapalo, můžete si vybrat ze tří modelů.

Audio systémy Tower TS3/5 navazují na úspěšné starší modely Docking 300/330, které byly díky dokovacímu portu určeny zejména pro produkty Apple: iPhone, iPod nebo v případě Docking 330 také iPad.


Současné produkty jdou univerzální cestou a dokovací 30pin porty už nemají. Zato jsou vybaveny bezdrátovým rozhraním Bluetooth, díky kterému propojíte Tower s libovolným přenosným Bluetooth-kompatibilním zařízením nebo počítačem a hudbu si tak můžete vychutnat bez kabelů na kvalitní aparatuře.


Dále jsou Towery vybaveny čtečkami SD/SDHC karet a USB porty, které umožňují přehrávat MP3 soubory z paměťových médií do kapacity až 32GB. Dále obsahují digitální FM tuner a linkový vstup pro připojení externího zdroje audio signálu. K dispozici je také ekvalizér s několika předvolenými křivkami a všechny funkce máte pod kontrolou díky praktickému dálkovému ovladači.


Základní provedení Tower TS3 v konfiguraci 2.0 stereo a výkonu RMS 20W zastupují dvě barevné varianty - černá a bílá. K dispozici je ovšem také silnější 60W model Tower TS5 se zvukem 2.1 a tedy přidaným subwooferem.