Nové Towery od března v nabídce!

Nové Towery od března v nabídce! Do katalogu jsme právě přidali nové reproduktorové Tower systémy, které budou na trhu v ČR k dispozici od března 2015.

Značka Energy Sistem uvádí na trh inovované Tower systémy, které od března nahradí stávající modely TS3 a TS5. Novinky se od aktuálních modelů odlišují zejména zpracováním horní stěny, která kromě přepracovaných ovládacích prvků nabízí držák pro umístění tabletu či smartphonu a dvojici napájecích USB konektorů pro nabíjení během přehrávání.

Informační podsvícený displej byl přesunut na čelní stěnu a veškeré konektory pak na pravou stěnu. Tím značka dosáhla čistšího funkčního designu a připojené periferie nebo linkový konektor již zbytečně netrčí z horní stěny.

Energy Tower 3 nabízí proti svému předchůdci vyšší reálný výkon, který se dvojnásobil z 20 na 40W. Nabízen bude pouze v černé variantě.

Dvoubarevné provedení přešlo do vyšší třídy, v černé a bílé bude k dispozici model Tower 5. Ten nabízí v konfiguraci 2.1 výkon 60W a jako novinku dotykové ovládání na horní stěně. 

Oba Towery jsou vybaveny technologií bezdrátového přenosu Bluetooth 4.0 se systémem EDR (Enhanced Data Rate), která zaručuje nejvyšší možnou kvalitu reprodukovaného zvuku. Kromě toho lze přehrávat MP3 soubory z USB flash disků a z paměťových karet SD/SDHC/MMC s kapacitou až 32GB. Díky linkovému vstupu je lze využít jako zesilovač a repro soustavu i pro libovolné další zvukové zařízení.

Doporučené koncové ceny:
Energy Tower 3 - 1.890 Kč s DPH
Energy Tower 5 - 2.690 Kč s DPH