Novinky Energy pro léto 2015

Novinky Energy pro léto 2015 Pokud ještě nevíte, čím si okořenit prázdninový pobyt doma, na chatě či pod stanem u vody, přinášíme přehled letních novinek značky Energy Sistem. Vybere si určitě každý!

Začneme největším mackem, jímž je nejnovější přírůstek do rodiny oblíbených Towerů. Model Tower 8 Bluetooth vysílá zvuk ze sedmi reproduktorů včetně subwooferu do tří světových stran - tedy pod úhlem 270° a disponuje celkovým RMS výkonem 100W. Oproti menším sourozencům je více než 2x větší a jednou tak těžký - alespoň to napovídají míry 25 x 25 x 106 cm a hmotnost přes 10 kg. Kromě rozhraní Bluetooth pro tablet nebo smartphone můžete přes linkový vstup připojit libovolný zdroj zvuku, dále Tower 8 nabízí USB vstup a slot na SD karty - oba zvládnou média až do kapacity 64GB. Pokud potřebujete váš tablet nebo telefon během přehrávání nabíjet, k dispozici je dedikovaný napájecí USB port a šikovný slot pro umístění přístroje na horní stěně.

K bazénu, rybníku, moři nebo i do sprchy můžete bez obav vzít nový Music Box Aquatic Bluetooth, který vydrží ponoření až do 1 metru pod hladinu po dobu 30 minut (standard IP57). Samozřejmě nevadí, když venku promokne a je tedy ideálním společníkem pro všechny outdoorové aktivity. Kromě již zmíněného rozhraní Bluetooth nabízí také linkový vstup, interní lithiový akumulátor vydrží hrát na jedno nabití až 14 hodin. 

Rodina Music Boxů se rozrostla ještě o jeden model, jímž je Music Box B3 Bluetooth, umístěný funkčně někam mezi Z3 a BZ3. Disponuje bezdrátovým rozhraním Bluetooth pro spárování s telefonem, tabletem nebo počítačem a díky vestavěnému mikrofonu funguje také jako kompletní hlasité handsfree pro vyřizování hovorů, aniž byste museli lovit telefon z kapsy. Oproti Z3 / BZ3 však nedokáže přehrávat hudbu z paměťových médií. Kromě linkového vstupu vývojáři vybavili Music Box B3 také audio výstupem, takže jej můžete použít jako přijímač zvuku BT a ten dále poslat například na televizi nebo domácí zesilovač. 

Inovací prošla série základních mp3 přehrávačů, která se nyní zove Stick MP3. Oblíbené kapesní playery, vybavené rádiem a digitálním diktafonem a navíc díky přímému USB portu snadno použitelné jako flash disky pro přenos dat, koupíte od srpna v kapacitě 8GB v modré a růžové barvě.